31 Mart 2012 Cumartesi

yünlerim ve cantasiBu cantayi Filz yünü ile yaptim.. Tig ile calisildi.. Sonra yikandi makinada.. Sonucunda kücülmesi gerektigi kadar kücülüp bu sekle dönüstü.. Cok güzel olmasa da benim oyuncaklari yani yünleri tutmak icin iyi bir sepet;)))

6 yorum:

Selen dedi ki...

Sap kısmı çok orjinal olmuş, bayıldım. Nasıl yaptın bakiim o sapları, detay foto rica etsem? :D Öperim..

Dilek dedi ki...

Yapılan işin kötüsü olmaz. Hemde güzel olmuş bir kalabalık kaldırıyor olması bile yeter bence. Ellerine sağlık.

alanay dedi ki...

bende sap kısmını çok sevdim hele rengi.ne güzel bişeymiş bu yün.dokusu değişik duruyor.ellerine sağlık canikom.güle güle kullan..

Nar cicegi dedi ki...

Selencim..ben bunu tig ile iki dolamali tek cekmeli dolgu yaptim.. O da ne deme..;))) tigin basini doluyorsun bir seferde cekiyorsun. O zaman daha dolgun duruyor..sapi yaparkene arada belirli bir dolgunun üstünü bos birakip sadece zincir cektim.. Sonra bir sira sonra here zincirin icine dolgu yaparak doldurdum.. Ne anlatis ama;)))sonra üstüne öyle devam ettim canim.. Aralarda ürerken arkadan sokulan doldu yaptim..dokusu farkli olsun diye.. Bir video bulursam göndereym mail adsine..

Nar cicegi dedi ki...

Tesekkür ederim dilek hanimcigim.. Sapinda hatasi var.. O batiyor bana..;)))yün son anda yetmedi.. Ama sökmek te olmayacakti. Bir sap diger sapa göre az birsey ince..
Ben böyle olunca hatali gibi gibi geliyor.. Ondan diyorum tam iyi olmadi.. Aslinda diger yerlerine cok özendiydim yaparkene..

Nar cicegi dedi ki...

Alanaycim dilek hanima yazdigim yorum gecerli sapnda;)))
Yoksa sevdiydim.. Disarida kullanmak icin yaptiydim..belki hatali matali yinede kulanirim.. Hos bu sekilde yayinti topladi bu sepette..islevi önemli hani;))))