11 Temmuz 2013 Perşembe

Olmuyor da olmuyor

Elim varmiyor birseyler yazmaya..hergün elimi atiyorum..diyorum bugün yazayim..cok sey var yazacak..sirkeler, ekmekler, gül sulari, dikilenler, örülenler, planlar, programlar, bahceler, sebzeler, meyveler, kisliklar...cok bos geliyor yaaa..bu kadar  üzüntüler yasanirken, gencecik fidanlar devrilirken  yapamiyorum..yapsamda paylasamiyorum.. Olmuyor..Olmuyor da olmuyor..arada giriyorum bizim bezsiz bebek grubuna.. Aklim dagiliyor..annelerin bebeklerini anlattiklari yazilari okuyorum..gündelik yasama dönüyorum...sonra kenarda kösede yine kötü bir haber okuyorum..cossss diye oturuyor icime.. Harlanmis demirin buz gibi suya batirilmasi gibi.. Cosssss, cossss, cosssssss......

Harlanan demir su verilince sertlesir.. Acaba birgün ben de sertlesecek miyim? Sertlesmek derken acaba tepkisiz mi olacagim..hani artik birsey hissetmeyecek miyim? Hani öyle olmak da iyi degil..

Bilmiyorum..bugün okuduklarim dahabir alt üst etti beni..daha14 yasinda.. Hem de zihinsel engelli..:(   Allahim mazlumlari koru..icinde oldugumuz ayin yüzü suyu hürmetine koru.. Zulmedenleri islah et..
Diyeceklerim bundan ibaret.. Uzun zaman yazamazsam merak etmeyin.. Galiba bu da benim orucum..


3 yorum:

Cebimdeki renkler dedi ki...

Zor günler sınavlar ... Allah kimseyi evladı ile sınamasın, umudunu elinden almasın.

figen abla dedi ki...

güneş yine doğar..acılar yavaş yavaş küllenir..
herşey bir sınav...
sabır, sabır, ille de sabır be gülüm....
sevgiyle öpüyorum seni

Alanay yıldırım dedi ki...

zaman bir çok şeyin ilacı.sertleşmek değil ama olaylara bakış açın ve sindirme şeklin tabiki değişecek.sen şimdi daha bir hassas dönemdesin onun da etkisi var.
umarım iyisindir.uzun zamandır haberleşemiyoruz.özledim seni narçiçeğim.kuzuları ve seni çook öpüyorum.kucak dolusu sevgi ve selamlar..